Nu valt ze gewoon snel in ze is eigenlijk al die tijd al wat mager geweest de eerste winter wel heel erg alles stak uit zeg maar. Alleen in de zomer als het gras vol was deed ze het goed. Werd het gras minder of korter dan zag je binnen 2 dagen dr ribben weer komen. We hebben ze iedere 2 weken moeten verzetten in het volle gras terwijl alle andere paarden op stal eerder te vet zijn
Van de zomer had ze ook meer spieren gekregen eindelijk en werd ze iets sterkter en heb ik ook even lekker met haar kunnen rijden. De dierenarts is in juni nog geweest om haar tanden te doen (zag er goed uit is altijd goed bijgehouden) en bloed af te nemen. Daar kwam niets raars uit. Geen ontstekingen, wormen of tekorten. Ontworm haar heel streng ook en voer haar goed (penen, vitaminensupplement, maismeel, slobber, brok, hooi en kuil en stro) ruwvoer zoveel ze opkan want meer laat ze liggen. Meer krachtvoer word ze sjago van en heeft aanleg voor gevoelige spieren (waardes waren aan de hoge kant in bloed).
Nu ging het net met het rijden eindelijk goed gaat ze haar spieren weer 'opeten' Heel maf ze loopt namelijk fantastisch nu voor het eerst onder het zadel. Op het harde sleept ze alleen met dr achterbenen. Je hoort dan dr hoeven aan de voorkant slijten ook al loopt ze door.
Nu komt de dierenarts straks weer heb ze net gebeld. Ze denkt niet aan wormen of aan een maagzweer. Verder is het dus nog gissen. Hebben jullie een idee?

. Ze blijft te slap daarom sleept ze ook met dr achterbenen op het harde. Ontworm goed (ze heeft pas Equimax gehad en daarvoor Equest), de tanden waren nog steeds ok, hart was goed, darmgeluiden waren goed. Heb nog gevraagd aan de da of ze gestressed was en ze vind haar juist veel rustiger geworden. Ook ging het juist heel goed tussen mij en kaylee met rijden klikte het net heel goed en ze hinnekt naar mij.