Rio is door de verhuizing naar belgie, erg sloom geworden en volgens mij zit hij niet lekker in zijn vel. Wat zou ik hem kunnen geven om weer wat soepeler en levendiger te worden? Iemand tips?
-ff laten checken door de da. en gebit laten bekijken -ff vitaminestoot geven -lekker tutten, borstelen en wandelen -kijken hoe hij in de groep ligt, een maatje zoeken waar hij samen mee buiten staat, waar hij het goed mee kan vinden -veel afleiding
hij zal mij ongetwijfeld missen. Ik kan er niet vaak heen want het is in belgie. Hij staat met andere paarden in het land maar daar kijkt hij niet naar om. Waar voor vitaminestoot zal ik hem moeten geven dan?
Ik geef Mable meestal gewoon zo'n vitamine stoot en dan knapt ze op. Opkikker is denk ik hetzelfde alleen dan voor langere termijn. Het is denk ik even uitproberen.
probeer of er niet iemand anders is die hem wil knuffelen met hem wandelen poetsen etc.... stuur desnoods een trui van jezelf op met jouw geur eraan, laat ze die dan aan hem geven zodat hij eraan kan ruiken. dan heeft hij troost.
Ik zou vitamines gewoon even voor erbij geven, kan nooit kwaad! Of gewoon em een vitaminestoot, met zo'n spuit. Aanvullend supplement kan altijd, zeker als jou paard stressgevoelig is. Maar aandacht is nu denk ik met name belangrijk!
Bij deze een slotje. Advies is vorm van vitaminen. Verwijzingen naar diverse soorten en winkels valt niet binnen de regels. Die posts worden aangepast.