Eerst was het nog niet zo ernstig, gewoon wat tranerig.
Toch werd het steeds erger ondanks het schoonmaken met water en kamillethee.
Gister was het oog warm en opgezet, het oogvlies was rood en het tranerige wordt steeds meer troebel, richting gelig/groen en dikker.
Kortom: ik heb de DA net gebeld en die komt vanmiddag langs.
Dit is de eerste keer dat Bas een ontstoken oog heeft. Ik hoop niet dat er een grasaartje in zn traanbuis zit, maar heb eigenlijk geen andere reden. Hij staat niet op de tocht, is niet verkouden, zn voorpluk is te kort om in de ogen te hangen.
Ik hoor het vanmiddag wel, wordt een gezellige boel voor Bas, de hoefsmid komt namelijk ookal langs vanmiddag, de hele bups in een keer dus

Maar goed, nu mijn vraag, wie heeft er nog meer een paard met een ontstoken oog (gehad) ? Wat heb je eraan gedaan en wat zei de DA (als je die ingeschakeld hebt natuurlijk ) Hoelang duurde het voor het weer over was ? etc etc, vertel me de ervaringen

