Onze pony is allergisch voor stof. Afgelopen winter was ze steeds hoesterig en alleen vintipulmin hielp afdoende. De DA stelde een stofallergie vast( naar buiten, nat hooi, buitenbox had ze al). Dit hielp prima, eigenlijk heb ik haar de hele zomer niet gehoord. Maar nu wordt het weer winter, dus kan ze minder of helemaal niet naar buiten.Nu zag ik homeopatische druppels staan tegen allergie en een flesje met druppels voor de luchtwegen. Ik kon het niet laten en heb ze gekocht. Heeft iemand hier ervaring mee? Helpt het????
ìk heb net zelf pollinosan gehaald van a vogel . ik weet niet of dit werkt maar eens volwassen persoon moet 20 druppels 3 x per dag . hoeveel moet ik mijn paard dan geven 3 x heel flesje per dag . ik ga het eens overleggen met da vandaag . want hij komt tog voor de entingen .
@ marleen usar waar haal je dat en hoe gebruik je dat .
Wat ik heb heet "Hopp"Is speciaal voor paarden en bevat Alium cepa, Drosera rotundifolia,Thymus vulgaris, Enchinacea angustifolia. Gooi maar in m'n pet!