Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Naar mij heeft hij dergelijk gedrag in elk geval nog niet uitgehaald, maar voor hetzelfde geldt is dat ook slechts en kwestie van tijd. In elk geval zal ik toch mijn verzorgsters er even op voorbereiden dat de pony waarschijnlijk voor hen niet langer geschikt is. Als hij mij wat aandoet, is het mn eigen stomme rotschuld, maar ik kan hem op deze manier niet door iemand anders laten doen.
. Mijn pony had de volgende symptomen: Ze liep net alof ze dronken was, Ze liep overal met haar hoofd tegen aan. Ze liep constant rondjes 1 kant op. Als ze eten kreeg en ze stond in de bak dan zette ik het bakhek open en liep ze eerst altijd uit de bak richting stal. Nu ging ze ervoor rondjes lopen,ze zag gewoon niet dat het bak hek open stond, En was ontzettend duf. Dit allemaal begon in juni. Ze had ook koorts.Heb toen de dierenarts gebeld en die is gekomen. Die Heeft haar pijnstiller gegeven. Hij wist niet precies wat er was. Hij dacht misschien de hitte. Een paar dagen later deed ze het weer. Wat gebeurde er nou ik had haar vast gezet. En ze stond daar heel duf. Toen begon ze ineens te hangen uit het niets en ze viel. Heb weer de dierenarts gebeld en die heeft bloedgeprikt. Daarin waren afwijkingen te vinden en het bleek dat ze uitgedroogd was. Ze dronk niet meer! Toen is ze daar naar de praktijk gegaan. Na een paar dagen leek het weer goed te gaan en heb ik haar opgehaald. Toen ging het even goed. Tot dat het weer slecht ging toen hebben we haar naar de uithof gebracht. Daar bleek dat haar reflexen niet goed werken en dat als ze haar voorbenen deden kruisen(over mekaar heen zetten). Dat ze die dus zo liet staan. Ze viel daar ook weer bijna om. Toen hebben ze haar antibiotica kuren gegeven en een hersenpunctie gedaan. Daar bleek uit dat ze in ieder geval geen hersenvlies ontsteking had,maar het was wel afwijkend het hersenvocht. Het ging weer een paar dagen goed. Maar precies de nacht voor dat ze de mri scan zouden gaan doen ging het weer slecht. De volgende dag dus een mri scan gedaan en ik werd gelijk gebeld dat mijn paard een kwaadaardige hersentumor had en dat er niks meer aan te doen was
. Dit was in juli. Het schijnt dus dat als ik inderdaad later was geweest dat ze misschien ook heel agressief had kunnen worden. Zover was het bij haar dus nog niet. En het ligt er ook aan als een paard een hersentumor heeft ofdat het goed of kwaadaardig is en op welke plek het zit in het hoofd. Ik wil jou niet bang maken hoor. Maar deze symptomen had mijn pony. Succes en ik hoop voor je dat het goed komt.