Hoi,
Ik heb een vraag, over welke DA ik zal kiezen, voor de castratie van mijn pony.
Ik heb eens wat rondgevraagd, aan mensen met paarden, en ik heb wat DA's gebeld voor informatie, maar ik zit nu te twijfelen over welke DA ik het beste kan nemen ; 2 vrouwen, zijn goed met paarden. Ze zetten Ukkie dan op een lijst, en dan gaan ze die lijst afwerken op 1 dag (dus meerdere castratie's op 1 dag), ikzelf vind dit niet erg handig,omdat je dan pas een paar dagen van tevoren hoort, op welke datum ze komen.
Of deze : een man, is zeer gespecialiseert in paarden. Ik hoor er zeer goede verhalen over,en deze word mij ook aangeraden. Alleen deze man is niet zo ''vriendelijk''. Hij is wel zeer goed met paarden, en is ook vriendelijk voor paarden etc. , maar ik heb geen ervaring met hem, maar ik hoor van andere, dat hij zeer goed is, maar vrij nors. Ikzelf vind dit niet erg, het gaat tenslotte om, dat je pony netjes en zorgvuldig gecastreert word, en dan doet hij.
Mijn eigen DA, die ik anders voor Ukkie heb, doet geen castratie's, omdat het al een best ''oude'' man is, en dat niet meer aankan(vanwege zijn rug etc.). Dat is wel een fijne DA, en ik vind het erg jammer dat hij geen castratie's meer doet.
Maar ik vraag nu jullie mening, welke van die 2 DA's zouden jullie nemen ?
Ik zit toch te denken aan die man.
Alvast bedankt,groetjes suuz_horsie.