Ze is afgelopen zomerseizoen naar de gewestelijke kampioenschappen geweest. Geweldig gedaan. 1e dag 7e en mocht de volgende dag terugkomen en eindigde 12e. We waren zeer trots.
Nu het volgende. We hebben hem vorig jaar mei gekocht. Let wel als ruin. Wat bleek het was een klophengst. In december daalde er een bal in. Ik wist niet wat ik zag. Mijn dochter helemaal gelukkig want ze reed op een HENGST. Wheeeeeeeeeee. Wat nu. Hij was wel superbraaf goudeerlijk, maar wel blij als hij een merrie zag en rook natuurlijk. Desalniettemin ik wilde het eigenlijk niet laten weghalen. Hij toonde zich natuurlijk groot op wedstrijd maar was dus toch wel snel afgeleid vond ik.
Toch besloot ik om het weg te laten halen, en vorige week maandag is het dan eindelijk gebeurd. Hij is man af en is nu heel zielig. Het is erg gezwollen geweest en heeft een oedeem onder zijn buik gekregen.
A.s. Maandag is het twee weken geleden en hij is echt nie blij. Hij loopt moeilijk alsof het nog pijn doet en je mag er ook nie aankomen. Frappant vind ik dat aan de kant waar de ene bal nog zat het heel goed geslonken is en aan de andere kant is het nog best dik en gezwollen met daarbij doorlopend vanaf de koker die oedeem.
Ook heeft hij wisselende temperatuur. Dan weer 38,7 en dan weer 37,6. Het maakt nie uit wanneer het schiet alle kanten op.
Ik vind het toch wel sneu en lopen vind ie nu echt niks aan.
Hoop maar dat het snel geneest.
In oktober zou de eerste selectiewedstrijd zijn. Zoals ik het nu bekijk gaan we niet. Hij is nog niet goed en om naar de selectiewedstrijd zonder ervoor getraind te hebben zie ik nie echt zitten. Genezen vind ik nu belangrijker.
Afijn, ik vind het keileuk hier en heb al menig verhaaltjes van jullie gelezen.
groetjes en tot hores
spike
)