Als ik me paard een tijdje longeer, komt er allemaal doorzichtig snot uit haar neus druppelen. Het is net water. Soms heeft ze het ook als ik haar uit het land haal. Ik maak me niet echt zorgen ofzo, maar zou iemand weten waardoor dit komt???
Ik ken het wel, Jewel heeft het ook weleens. Zeker de laatste tijd met die rare temperatuursveranderingen (misschien toch een lichte verkoudheid) heeft ze vaak last van een drupneus, idd doorzichtig. Ik maak me er niet te druk over, pas als er écht (groene) snotters of slijm uit komt zetten, is het wel verstandig om de DA even te bellen.
inderdaad als het groen word moet je je da even raadplegen. zolang het doorzichtig of wit is en natuurlijk niet erger word of heel lang blijft duren hoef je je geen zorgen te maken.