Sinds ongeveer 3 maanden heeft mijn shetlander van nu 10 maanden last van wratten. Echt zijn hele bekkie zit vol. Ik heb gehoord dat dit er vanzelf weer afvalt, maar weet iemand hoe lang dit ongeveer duurt, en of ik wat kan doen om dit te bevorderen.
hey mijn pony had er ook last van en ze zijn er ook afgevallen hij was toen ong 4 jaar. ik denk dat het bij ieder paard wel veschillend is waneer die wratten eraf vallen. XXX Annemieke
mijne heeft er in haar lies,zijn goedaardige gezwellen zei de da. ze zitten er nu nog altijd zoveel jaar later,ach ja ik laat ze lekker zitten,ze heeft er geen last van
Ik heb bij het tuin/diercentrum hier in de buurt een spulletje gekocht waarmee je het aan kon stippen. Heeft ongeveer een maandje of 2 geduurd voordat ze helemaal weg waren. Heb me laten vertellen dat veel jonge paarden er last van hebben, en dat ze ook best een aantal jaar kunnen blijven zitten.
Weet je zeker dat het jeugdwratten zijn?(hier was laatst ook een topic over, zoekfunctie, het kan geloof ik ook wat anders zijn) Mijn veulen zat er ook onder, grijze wratten op een witte neus... Ik heb voor de keuring haar aangestipt met thuja citroen olie. Waren ze zo weg. Wel alleen op de wratten stippen want op de huid is het wel een beetje agressief. Als het je verder niet in de weg zit zou ik er niets aan doen.