mijn paard heeft een hoefzweer die te diep zit om weg te snijden hij moet dus naar buiten komen volgens de DA
is er een manier om dat sneller te laten gaan ? graag tips als jullie die hebben vast bedankt Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
is er een manier om dat sneller te laten gaan ? graag tips als jullie die hebben vast bedankt udinae schreef:mij vraag is dus wie heeft er ervaring met een hoefzweer die diep zit ?
mijn paard heeft een hoefzweer die te diep zit om weg te snijden hij moet dus naar buiten komen volgens de DAis er een manier om dat sneller te laten gaan ? graag tips als jullie die hebben vast bedankt
en hoeveel x per dag moet je trouwens weken
) udinae schreef:volgens de DAis er een manier om dat sneller te laten gaan ?
paars schreef:udinae schreef:volgens de DAis er een manier om dat sneller te laten gaan ?
even een vraagje: heeft hij je alleen maar verteld dát er een manier is maar niet wélke? Da's vreemd!
Ik heb zelf helaas geen tips voor je. Succes hoor, het is een lastig probleem. Sommige paarden hebben hier vaker last van, en andere nooit.
das alles wat ik wil zeggen!
das alles wat ik wil zeggen!