Hallo Pamba's stal word groter gemaakt en dan komt er naast het hek een foesietsia en aalbesstruiken te staan (van die rode eetbare) Zal ik die verplanten? Of is het niet erg als Pamba er van eet?
Banja
Berichten: 301
Geregistreerd: 22-10-04
Woonplaats: Gelderland
Geplaatst: 24-01-05 22:23
is niet erg gezond.. kunnen ze koliek van krijgen volgens mij..
Ik denk niet dat het giftig is. Maar voor alles geldt dat te niet goed is. Dus als ze er teveel van binnenkrijgt zou ze wellicht koliek kunnen krijgen. Misschien eerst afwachten of ze ervan eet? Misschien lust ze het helemaal niet. Ik ben geen tuinier, maar kan me zo voorstellen dat die hele struik dood gaat als je hem in de winter verplaatst....
Forsythia bedoel je denk ik. Ik kan hem niet vinden in de giftige planten lijst maar gezond is het ook vast niet. Ik zou het geen voordeel van de twijfel geven. Als je de mgelijkheid hebt kun je misschien beter een paar wilgentwijgen planten en een berk oid. Die zijn wel gezond.
Nu we het er toch over hebben: ik heb in een boek gelezen dat een vlierstruik gezond is voor paarden, en dat je die dus naast de wei kunt planten. Op een lijst met giftige planten staat de vlier er ook bij. Sommige mensen maken jam van vlierbessen. Is het nou giftig of juist niet?
Nou als het er wel tussen staat dan zou er maar geen risico bij nemen. Tja vlierbessenjam is voor ons niet girftig en vlierbessen zelf volgens mij ook niet... Maar voor paarden
De aalbessen blijven waarschijnlijk staan we zien wel als ze er teveel van eet ofzo. En voor de rest was het niet evcht de bedoeling om er gewoon een boom te plaatsen ze stonden er al dus wilgentakken en berken kan ik wel plaatsen maar ik denk niet dat we dat doen De foesytsia die gaat wel weg
Maar is een ELS giftig? Ik vraag het voor de zekerheid omdat die dingetjes die eraan groeien er namelijk in de stal kunnen vallen... Die staan namelijk ok vlakbij!