Het verhaal C hoef. de wond zit net onder de kroonrand maar dan ook net. hoe het begon. Vrijdag Ik had ze die ochtent naar buiten gedaan zoals elke dag. Toen naar mijn eigen verzorgpaardjes gegaan om even daar te poetsen enzo.
Rond een uur of half twee. Weer terug om C en S binnen te doen. Omdat S meestal als een gek naar binnen rent en C wel rustiger loopt dacht ik van ik hou S vast dan hoeft ie ook niet als een gek naar binnen. C liep achter ons aan en ik doe S in zijn stal en C huppelt er vrolijk achteraan bij S de stal in . dus ik stuur C der uit de deuren waaren bijde zover open dat ze niet verder konden. C gaat in een drafje naar buiten ik doe S zijn stal dicht en ik zie bloed liggen.
Ik dacht er is iets met S maar dan komt C binnen en ik zie het het achterbeen bloede bloede. Ik C in haar stal gezet naar danny gegaan danny komt rent terug voor de telefoon dierenarts gebelt en na een kwartien 10 minuuten begint het al te stoppen met bloeden. Een paar minuten later komt de dierenarts( het duurde voor mijn gevoel een eiwigheid).
Die zegt koelen. En een beetje schoonmaken want ze had in de blubber gestaan. De dierenarts kon er niet veel aan doen want het is een echte rotplek. Maar toen gaf die haar 2 spuiten een met antibiotica en 1 met onstekkingsremment en pijnverlichtent en koortsverlagent. En een spoelschoen met betadiene en lauw water om haar been. Vond ze wel raar zitten.
Na 20 minuten haalde danny de schoen los en ze trapte hem zelf uit. (C is echt een rustig paard) daarna nog even de temperatuur opgenomen was 35.9.
de volgende ochtent zaterdag. Weer gekoelt en de dierenarts gebelt de tempertauur was nog steeds 35.9. Die heeft even gekeken maar die kon weinig doen want het is een rot plek. Toch nog even een specialist gebelt.
Als het wat minder pijnlijk is dat vijlt hij het wat dunner. Maar ze staat er wel gewoon op. Kan ook komen door de pijnstillers. Die ze heeft gehad.
ze heeft zig dus verwond aan de stal van S want die valt in een soort metalen balk zodat ie niet de deur open kan duwen (is een schuifdeur). en dat stukje komt niet helemaal tot de grond.
maar ik ben nog nooit zo bang geweest ik ben nog net niet flauw gevallen. sorrie voor het lange verhaal.
luuntje
Berichten: 15432
Geregistreerd: 18-08-04
Woonplaats: Nieuw-Vennep
Geplaatst: 09-01-05 18:46
He bah. Dat is niet fijn. De dierenarts is er al bij geweest dus het gaat vast helemaal weer goedkomen. Sterkte met het verzorgen van de wond.