Paard met jeuk aan de neus??

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Kendra

Berichten: 9026
Geregistreerd: 08-12-01
Woonplaats: Drenthe

Paard met jeuk aan de neus??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-12-04 16:52

Als ik mijn paard aan de lange teugel door de bak laat lopen, strijkt ie steeds met z'n neus tegen het schot. Als ik hem een keer extreem inbuig gaat ie met z'n neus naar m'n voet en strijkt daar even langs. Als ik 'em naar de wei breng en ik geef 'em z'n zin, loopt ie het liefst met z'n neus over het asfalt.
Kortom: het lijkt alsof ie jeuk aan z'n neus heeft. Hij lijkt er verder geen last van te hebben maar het blijft vreemd. Tandarts is onlangs geweest, ik kan ook niks zien, hij loopt er niet minder door, maar het intrigeert me wel. Wat kan de oorzaak zijn en moet/kan/zal ik hier iets aan doen?

ellepel

Berichten: 48839
Geregistreerd: 24-02-04
Woonplaats: assen

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-12-04 19:08

heeft en doet de mijne ook, heeft een hekel aan neusriemen, ( hij heeft ooit eens vastgezeten en sindsdien vind t t niks)staat hij op stal met halster om schuurt ie net zolang tot zijn halster er af is.
ga eens zonder neusriem rijden en kijk of t dan ook beter is...