Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
fionaenco schreef:als je naar mensen kijkt zaaien tumoren die te maken hebben met hormonen vaak uit, ik zou zeker voor sterillisatie gaan mits je het je kunt veroorloven!
fionaenco schreef:mensen die gesterilliseerd worden komen vervroegd in de over gang, ...
Monday schreef:Volgens de DA (die met de kliniek in Utrecht heeft gebeld voor me) is de zwaarte van de ingreep te vergelijken met een castratie van een hengst. Gaat het onder verdoving en niet onder narcose en is het risico zo groot als bij iedere andere operatie.
Sugarmiss schreef:Vertel mij wat Sterre, maar nog steeds niet onder plaatselijke verdoving
![]()
.
Duidelijk is het wel, aleen.................TS schreef dat het een van de "eileiders" is die tumoraal is en niet de eierstok.Kitten schreef::D Duidelijk is het wel, aleen.................TS schreef dat het een van de "eileiders" is die tumoraal is en niet de eierstok.
Vandaar ik me dus afvroeg, of het dan wel noodzakelijk is deze te verwijderen.
Ik neem aan dat als de oorzaak verwijdert wordt, er een "normaal" hengstigheids gedrag over blijft en tenzij dit ook niet gewenst is, zie ik eigenlijk weinig reden, om de gezonde eileider en/of eierstokken te verwijderen.
). Gelukkig dat de DA het braaf in haar dossier had gezet