Vreselijk...waarschijnlijk hoefbevangen

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
zynoeska

Berichten: 388
Geregistreerd: 09-09-04
Woonplaats: Hauwert

Vreselijk...waarschijnlijk hoefbevangen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-11-04 10:32

Ik moet het even kwijt hoor.
De pony van mn vriendin (half kind van ons) is echt vreselijk ziek.
Ze staat op 3 benen en de DA heeft al aangegeven dat hij denkt dat het hoefbeentje gekanteld is. Ik kan er wel om janken, ze won altijd alle wedstrijden op de manege en is super lief voor haar pony.
Komt altijd en poetst tot al zijn witte vlekken wit zijn (het is zon vlekkies pony). En nu heeft zij dit ?! Huilen Het is zo oneerlijk.

Al die andere mensen die hun pony in de "stront" laten staan en af en toe komen hebben nooit wat en ook de manegeponys die (kreupel of niet) gewoon door blijven lopen en waarbij alles weer goedkomt.

Ze moet morgen naar de kliniek op de foto. Ik hoop maar zo dat het niet al te erg is. Het hoefbeentje is aan de onderkant nog niet te zien .... maar ja je weet nooit.
Ik ga morgen ook mee al is het alleen al om haar te steunen, ik vind het zooo erg ! Wij rijden de trailer. Ik hoop alleen dat we haar erin krijgen. Hoe doe je dat zo'n pony op 3 benen in de trailer krijgen terwijl die verrekt van de pijn.... maar het zal toch moeten.

Ik zal jullie op de hoogte houden, ik moest het even kwijt.
Misschien zijn er mensen die positieve berichten hebben over paarden die ook echte pijn hadden en toch weer beter zijn geworden. Rijden hoeft van haar niet eens... als hij maar niet Dood hoeft zegt ze al.
Ze kan niet meer slapen en der pony Jaimy is haar alles.
Op msn heeft ze de tekst I will always love you....no matter wat happens al geschreven Verdrietig Het maakt zon indruk als je iemand zo verdrietig ziet.

Ik zal de post die jullie sturen aan haar laten lezen heb ik al bedacht.
Misschien dat ze zelf dan erover kan schijven en het van haar af kan schrijven.

Kinke

Berichten: 21396
Geregistreerd: 20-02-04
Woonplaats: Overijssel

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-04 17:27


Bravura
Berichten: 5967
Geregistreerd: 19-01-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-04 18:26

Ach, tjee, soms is er nog iets aan te doen. Ik hoop het voor jullie, maar bedenk dat zo'n Champ geen lijdensweg mag hebben als het echt niet meer kan. Heel veel sterkte meis!

judith_slu

Berichten: 1169
Geregistreerd: 20-06-04
Woonplaats: Assen

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-04 18:39

wat sneu nou voor jullie. Ik hoop dat het goed komt. aanders zouu het zonde zijn
veel sterkte ik hoop zo dat het goed komt voor jullie

Aramat

Berichten: 3169
Geregistreerd: 27-01-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-04 18:40

Bij de pony van een vriendin van mij was t hoefbeen ook gekantelt, die heft een paar dagen in de kliniek gestaan en een paar weken pijnstillers en medicijnen gehad. Dat is weer helemaal goed gekomen, dus er is nog hoop!

judith_slu

Berichten: 1169
Geregistreerd: 20-06-04
Woonplaats: Assen

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-04 18:41

wat sneu nou voor jullie. Ik hoop dat het goed komt. aanders zouu het zonde zijn
veel sterkte ik hoop zo dat het goed komt voor jullie

Helderder
Berichten: 10148
Geregistreerd: 13-06-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-04 19:59

Heel veel sterkte voor jullie Ach gut
En geef de hoop nog niet op hoor

beautyfull_mickey

Berichten: 5718
Geregistreerd: 04-06-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-11-04 20:50

je titel klopt niet echt met je verhaal Verward
of bedoel je dat hij zo erg hoefbevangen is dat zijn hoefbeentje gekanteld is?
is er dan niks aan het hoefbevangen gedaan?ik snap het niet echt.


vaak is er geloof ik nog wat aan te doen.
suc6 in de kliniek!

zynoeska

Berichten: 388
Geregistreerd: 09-09-04
Woonplaats: Hauwert

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-11-04 13:18

Vandaag naar de kliniek....het lijkt allemaal mee te vallen
Gelukkig is op de foto maar een heel klein beetje kanteling van zijn hoefbeen zichtbaar. Ze denken toch eerder dat er een ontsteking in zijn hoef zit. Hij staat nu nog op de kliniek (mag daar een paar nachten uit logeren). Ze hebben hem proberen te bekappen om de oorzaak te zoeken (niks op de foto te zien) maar ze had zulke harde hoeven . Nu staat ze in nat verband om de hoeven wat week te maken. Morgen gaan ze haar verder behandelen.

Thanks voor de reacties en we hebben weer de volle 100% hoop dat alles goed gaat komen *LOL*

Bravura
Berichten: 5967
Geregistreerd: 19-01-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-11-04 13:46

Ik duim voor jullie pony!

luxortje
Berichten: 5
Geregistreerd: 14-11-04
Woonplaats: amsterdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-11-04 19:55

hoi, mijn paardje heeft vorig jaar ongeveer twee maanden op stal gestaan. Hij was zwaar hoefbevangen. Mijn dierenarts zei dat ik me maar op het ergste moest voorbereiden.. Toen ben ik naar een kliniek geweest voor de drafsportpaarden.. Deze meneer Geitebeek heeft mij toen asperinepoeder meegegeven.. En dat hielp echt super.. Afgelopen zomer werd ie weer heofbevangen en toen ben ik weer meteen begonnen met het geven van asperinepoeder.. Ook deze keer kwam hij er weer bovenop.. Voor mij is dat spul echt heilig en ik raad het iedereen ook aan. Verder blijft het wel voorzichtig zijn met voer.. Sterkte..

zynoeska

Berichten: 388
Geregistreerd: 09-09-04
Woonplaats: Hauwert

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-11-04 13:34

Joepie... het lijkt allemaal erg mee te vallen.

Vanmorgen mijn vriendin gesproken en ze had de kliniek gesproken.
Daar schrokken ze wel toen ze het natte verband eraf haalde.
De ontsteking was er aan de onderkant en de bovenkant uitgekomen.
Lijkt me niet zo'n lekker gezicht Verward

Jaimy mag vanmiddag weer naar huis en dan mogen we haar heerlijk gaan verzorgen. 2x daags in de biotex etc..etc... (weet ik ook nog niet precies).

Gelukkig kunnen we dus weer lachen Pling en komt alles waarschijnlijk gewoon weer voor 100% goed OK dan!