Mijn tweejarige ezel heeft (waarschijnlijk) slappe gewrichtsbanden. Hij heeft tweemaal een dik en pijnlijk kogelgewricht gehad en omdat er niets te vinden was op foto's en scans, is de voorlopige diagnose dat zijn gewrichtsbanden te slap zijn. Wie heeft dit ook meegemaakt? En wat is de kans dat hij er over heen groeit of blijft het tobben?
Let_be
Berichten: 7796
Geregistreerd: 25-06-03
Geplaatst: 31-10-04 20:52
Ik heb dit nog nooit meegemaakt... Maar als ze slap zijn is het dan niet verstandig om licht te laten werken? Zoals veel stappen?
shaneen
Berichten: 976
Geregistreerd: 15-09-02
Woonplaats: een leuk klein plaatsje
Geplaatst: 01-11-04 12:17
idd aan het werk, eerst recht toe recht aan en dan steeds meer opbouwen, sterker maken, je heb er ook extra supplementen voor, succes
Tenfold
Berichten: 1267
Geregistreerd: 04-09-03
Geplaatst: 01-11-04 12:55
Die diagnose heb ik al een aantal keren gehoord bij paarden waarvan men niets kan aantonen op foto's etc. Soms bleek er later iets anders aan de hand, soms is er een terugkerend effect. Voor mij betekent deze diagnose: eigenlijk weten we het niet. Voor mij zou er reden zijn tot nader onderzoek.