.Ik wist zozeer niet wat ik moest doen en besloot een stukje te gaan stappen om daarna de va te bellen voor een advies.
Een geluk bij een ongeluk betreft dat een paardje van een stalgenoot aan de bakrand bij het rollen blijft hangen en gehecht moest worden. Dat was voor mij dus een goede gelegenheid om te vragen wat mijn paard in hemelsnaam had
.Blijkt het een voedselallergie te zijn, war hij een prik tegen heeft gehad. Waarschijnlijk van de nieuwe mueslie die hij gisteren voor het eerst heeft gehad. Hij zo ws allergies zijn voor haver, of ander eiwit.
Maar wat ik nu niet begrijp, ik dat op de zak staat dat er géén haver inzit, géén eiwitten (nouja erg weinig), en dat het speciaal voor allergie gevoelige paarden is
. Gelukkig zijn er al mensen op stal die de zak over willen kopen, maar ik begrijp gewoon niet waar de allergie vandaan komt, en zeker als het al speciale mueslie is. Van de mueslie die we hiervoor hadden kreeg hij niks, zullen we toch daar maar op over moeten. Of zou het niet van de mueslie zijn of toch van wat anders............?

