Het veulen hobbelt meestal ipv lopen, de benen maken een draaiende beweging. Vind dit zo jammer, zo zie je maar, 2 superouders geven geen garantie voor een gezond veulen.
Hier een loopfoto, je kunt het nog niet zo heel goed zien, maar wel hoe ze loopt.
Op deze foto kun je echt de afwijkingen zien, er klopt niets van, alle 4 de benen zien er niet goed uit,hoewel de voorbenen wel iets erger zijn. de bovenbenen zijn in verhouding korter dan normaal, en de knietjes zijn ontzettend raar.
Hier nog eentje vanaf de voorkant gezien:
En de zijkant.
En nog 1 van de voorkant
Heb zelf zelden zo'n grote afwijking gezien, heb verder geen contact met de fokker, dus is een beetje stom om te bellen van, goh wat heeft ze? Maar ben toch benieuwd of jullie het kennen? Best jammer voor het beestje, is ontzettend lief, en ik weet nu al waar ze heengaat binnenkort, maar ze kan nu nog in ieder geval genieten in de wei.