miss_jumpy schreef:Sedalin doe ik niet, ik wil niet dat mijn paard staat te waggelen op zijn benen als ie nog 1,5 uur in de trailer moet staan.
Ik zit te denken aan kalmeringspillen, homeopatische, gewoon op basis van rustgevende kruiden. Die hebben geen invloed op concentratie en spiercoordinatie, maar kunnen innerlijke kalmte geven. Daarmee heb ik wel zoiets van, baat het niet dan schaadt het niet.
Dus als iemand hier iets voor weet?
Maar dan wel iets wat ik pas na het rijden geef, niet twee dagen van te voren (ivm eventuele doping.. bv de stof valeriaan)
Was niet helemaal de eerste keer, maar wel dat het zo heftig was. Maar ja, we stonden nu in de file. Ik denk dat het moeten plassen er zeker iets mee te maken kan hebben.
ik geef tegenwoordig kamille door haar voer een paar dagen voordat ik op pad moet.. tevens kan je B-calm gebruiken dit alles kan je vinden op www.depaardendrogist.nl ze hebben verschillende middeltjes waar ze niet suf van worden maar wel wat relaxter in hun koppie... succes