Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Bieden schreef:Ik zou er ook mee stoppen pony is al oud.Straks loop je nog het risico dat hij helemaal niks meer eet.Door bijwerkingen of door dat je het door zijn eten doet.Hij wil het niet daar zou ik dan maar naar luisteren.
We mochten eigenlijk niks met suiker gebruiken, dus we waren voornamelijk aangewezen op de enige brokjes die hij mocht hebben en een stukje knol. Mocca schreef:Bedankt voor de tips.
Ik heb inderdaad Prascend, zal de dierenarts eens vragen naar Pergoquin.
Hij mag vanwege zijn gebit helaas geen stukken wortel, dus vandaar dat we al snel bij het zachte fruit uitkomen. Een spuitje gaat hem ook niet worden, dat is na twee dagen klaar en lukt mijzelf nog wel, maar kan ik ook niet van anderen vragen.
Ik denk dat ik de ontbijtkoek eens een kans ga geven. In een handje kruidenmuesli.
raar hoor. Dan is het een mager hoopje argwaan op zere voeten vanwege de te hoge cortisol. De PPIDer van 26 hier is zo opgeknapt van de pergoquin dat je eigenlijk niets aan haar merkt of ziet. Ze kan zo nog wel jaren mee.