








Nou is er nog steeds een spleet zichtbaar bij de kroonrand (zie foto hieronder). Hoefsmid komt volgende week en dierenarts heb ik nog steeds minimaal 1x per week overleg mee. Maar wellicht is er iemand die mij kan vertellen hoe de groei van zoiets in elkaar zit, hoe ik dit zelf kan ondersteunen of bevorderen etc. Dan kan ik dit evt aan DA of hoefsmid voorleggen.
Momenteel staat het paard nog onder verband om de plek schoon en droog te houden. Wond word schoongemaakt met steriel water en op de wond gaat honingzalf met een schuimverband, gaasverband, en vetwrap.
Hier is de spleet het best zichtbaar, onderste foto is van vandaag, hier lijkt de spleet minder maar wellicht is dit slechts een illusie door opgedroogd excudaat ofzoiets.
