Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Agossie schreef:dit is niet echt nodig.Ik denk dat jouw merrie heel strak in de fascia zit... Je zou eens thermografische foto's kunnen laten maken en er een goede MRT bij kunnen halen.
Art_Ificious schreef:Agossie schreef:dit is niet echt nodig.Ik denk dat jouw merrie heel strak in de fascia zit... Je zou eens thermografische foto's kunnen laten maken en er een goede MRT bij kunnen halen.
Gewoon een goede fysiotherapeut erbij, die kan echt wel voelen of de fascia strak is en deze ook losmaken. Heb het verschil zelf ook kunnen voelen destijds met mijn draver voor en na losmaken door de fysio.
Als de fysio het niet kan verhelpen dan zou ik extra kosten maken voor verder onderzoek.
Snap bokt zo goed niet, vroeger riep men altijd haal er die peut of paat bij. En nu wordt er direct gezegd laat maar foto's etc maken.
ElCamino schreef:Wellicht de fascia? Wanneer dat gspannen staat kunnen ze ook last hebben.
Mijn osteo kon dat goed oplossen bij mijn paard altijd.
ps. ik zie dat het genoemd is.....