Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
SansaS schreef:Supplementen voor de luchtwegen zijn allemaal bewezen onzin.
Citaat:Dat komt niet eens in de luchtwegen.
SansaS schreef:Supplementen voor de luchtwegen zijn allemaal bewezen onzin.
Dat komt niet eens in de luchtwegen.
Ik zou een andere stal zoeken want anders heb je straks een astma paard.
SansaS schreef:Ja hoor janneke op pubmed zijn genoeg onderzoeken te vinden waarin blijkt dat het niet werkt. Ik ga ze niet allemaal voor je opzoeken
Citaat:Ik heb zelf een paard met astma en veel tijd gestoken in onderzoek er naar. De conclusie is gewoon dat kruiden en supplementen geen luchtweg problemen voorkomen en ook niet oplossen.
SansaS schreef:Ts vraag wat werkt. Nou dat dus niet. En de meeste klinieken zullen je dat ook vertellen.
SansaS schreef:Het spijt me dat ik niet ziek voor jou alle onderzoeken op wil zoeken daar heb ik geen puf voor. Maar ze zijn gewoon vindbaar hooren nee ik geloof niet in onbewezen middelen sorry
mijn dierenarts doet ook veel onderzoek en die geeft ook aan er verder eigenlijk niks is dat werkt en dan zeggen de meeste studies ook
Ts vraag wat werkt. Nou dat dus niet. En de meeste klinieken zullen je dat ook vertellen.
Heb je zelf ervaring met een astma paard? Dat is behoorlijk management. En een paard die jaarlijks hoest. Er zijn ontzettend veel paarden die al astma hebben maar wat de eigenaren nog niet doorhebben het komt helaas heel veel voor.
Voor ts er is een heel centraal topic over hoesten daar kan je ook veel uithalen.
Maar hoesten bij paarden is altijd alarmbel en dat moet je eigenlijk na laten kijken dmv een scopie.
Je kan ook paarden dierenarts iris van gulik gaan volgen op social media. Die deelt ook veel en heeft ook veel over hoesten gedeeld.