Mijn paard heeft een klein poosje een plekje op de schouder wat nu wat groeit. Hij heeft meerdere *wratjes of mini sarcoides * en daar is eens naar gekeken, maar niks aan doen zolang ie er geen last van heeft. Maar deze groeit dus is dit een wratje of denken jullie toch een sarcoide?
Ik laat er binnenkort denk ik ff door een dierenarts naar kijken
germie
Berichten: 29070
Geregistreerd: 02-04-02
Woonplaats: Gericht op het zuidoosten
Geplaatst: 04-08-24 07:46
Meel, water en zout. Dit papje er op doen, laten drogen en dagelijks herhalen. Het droogt de sarcoid in.
Dit is het recept tegen sarcoiden zonder dat je met dure chemische rommel aan de slag hoeft. Het werkt echt. Bij mijn paard was het in 3-4 maanden verdwenen. Het recept komt van 'sarcoid cure', een groep op facebook. Je kunt daar een foto naar de persoon sturen en dan krijg je het recept.
office
Berichten: 1510
Geregistreerd: 24-05-13
Geplaatst: 04-08-24 07:50
Mijn paard had een kleine op z’n voet en die smeerde ik regelmatig in met sudo crème die is toen vanzelf verdwenen.Kan dat z’n eigen lichaam hem opgeruimd heeft en dat die crème niks toegevoegd heeft .Maar het deed in ieder geval geen kwaad .