Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Daan13 schreef:Foto staat er niet bij dus ik gok even met deze link.
Misschien is het iets voor jou;
fb://photo/1146354262432327?set=a.470781666656260
superpony schreef:Je kan gewoon je eigen sok gebruiken. Voet eraf knippen en sok om been.
Maar heeft de veearts niks gezegd over de oorzaak? En hoe je het kan voorkomen?
Mok en dergelijke komen van binnenuit, dus voeding en management zouden onder de loep genomen moeten worden. Onze paarden lopen 24/7 buiten en er is ook weleens een natte plek ergens, maar ze hebben echt nooit mok of rotstraal etc.
Toen mijn oude merrie bij ons kwam was ze er slecht aan toe en had mok. Tijdelijk ook ondersteund toen met insmeren met MTG en was zo klaar.
Bielsje schreef:De Kentucky is behoorlijk ruim in vergelijking met andere merken... Je zou tubigrip kunnen proberen, is voor mensen maar in veel maten te vinden en er is nog iets dat wat moeilijker te vinden is. Ik kijk even of ik dat terug kan vinden!
Edit: whinney socks
Brunette1 schreef:Bielsje schreef:De Kentucky is behoorlijk ruim in vergelijking met andere merken... Je zou tubigrip kunnen proberen, is voor mensen maar in veel maten te vinden en er is nog iets dat wat moeilijker te vinden is. Ik kijk even of ik dat terug kan vinden!
Edit: whinney socks
Die whinney socks had ik idd ook al gezien! Maar omdat ze vrij prijzig zijn tussen de 70 en 85 euro vroeg ik me af als er mensen waren met suggesties ..
Niet dat ik ze niet wil aanschaffen want dat is het probleem niet maar als er een goedkopere oplossing is die net zo goed is is dat natuurlijk mee genomen