Hier een foto van 12 maart 2020, vorig jaar

En hier een foto van 22 november dit jaar en dan zie je dat het 'patroon' is veranderd (het zal ook iets dikker lijken door zijn wintervacht nu)

Nu had ik wel eens een facebook post gezien waarbij er succesvol operatief op ongeveer dezelfde plek bij een ander paard de melanoom verwijderd was. Maar ik kan er op drukken en doen en mijn paard geeft geen reactie. Nu omdat het natuurlijk zal blijven groeien wil ik alvast mijn opties helder hebben en zou ik dus willen weten wie zelf ervaring heeft hier mee.
Een biopt laten nemen heb ik trouwens al besloten niet te doen. Er is ook weinig over te vinden in het Nederlands, op google. Zou ik de keuze maken om hem te opereren dan luid mijn vraag welke kliniek hier in is gespecialiseerd en dit ook váker doet!
Paard is verder helemaal gezond.