Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
bigone schreef:Heeft je paard ook een periode veel gehoest?
Loesjexo schreef:Nee, hij heeft nog nooit gehoest. Ook niet na een potje rennen met z’n maaten. Gapen doet hij op het moment trouwens niet maar eerst deed hij dat wel best veel. Zelf zei de osteopaat dat knijpen met de buik ook van buikpijn kan zijn.
Babootje schreef:bigone schreef:Heeft je paard ook een periode veel gehoest?Loesjexo schreef:Nee, hij heeft nog nooit gehoest. Ook niet na een potje rennen met z’n maaten. Gapen doet hij op het moment trouwens niet maar eerst deed hij dat wel best veel. Zelf zei de osteopaat dat knijpen met de buik ook van buikpijn kan zijn.
Dat hoeft ook niet altijd bij stof/pollenallergie.
Je moet ook niet naar een osteopaat maar gewoon naar een dierenarts.
Loesjexo schreef:Als je leest is die er al eens geweest en verdacht toen een stof allergie. We hadden ook medicijnen voor de longen gekregen maar heeft niet gewerkt op het buikknijpen. (Equisolon en een siroopje waarvan ik de naam kwijt ben)
Babootje schreef:Ventipulmin waarschijnlijk. Ik heb het gelezen hoor, maar dat is niet voldoende om longproblemen uit te sluiten. Als je paard al langer luchtweg problemen heeft omdat het al langer een stof/pollenallergie heeft dat in het seizoen benauwdheid geeft, dan kunnen de longen al wat zijn aangetast. Dat noemen we dampigheid.
Om er echt zeker van te zijn dat je paard geen longprobleem heeft moet er een bronchoscopie worden gedaan op de kliniek. Als dat niet gebeurd is kun je er niets van zeggen.
Loesjexo schreef:Hey Bokkers,
Ik ben erg benieuwd wat jullie zouden voorstellen. Misschien eventueel producten?