Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
mysa schreef:Maar denk je echt dat die 7.8% de oorzaak is? Kan ik me nauwelijks voorstellen. Hooi met 7.8% wordt als veilig gezien en daar eten ze veel meer van.
Poekkie schreef:Bestaat dat, hooi met max 4% suiker?
Poekkie schreef:Had je een beetje opgebouwd of direct 1/3 emmer? (Wat is dat, een 3l, zoiets?)
Want als ik de voerwaardes van grasbrok En grasmix even opzoek zie ik eigelijk niets schokkends en zou ik dat zo aan mijn 2 ex-hoefbevangen shets durven geven. Zeker een klein handje zou toch echt geen verschil mogen maken.
Hier trouwens ook al eens eentje bevangen gehad zonder dat er iets veranderd was aan het rantsoen. Alleen grof hooi en een beetje vitaminekorrel. Oorzaak zullen we nooit weten.
Gini schreef:Je weet op dit moment niet hoeveel suiker in je hooi zit, maar een kruidenvrouw heeft jou gewaarschuwd dat het max. 4% mag zijn (iets wat mij bijna onmogelijk lijkt?). En daaruit trek je de conclusie dat het aan de grasbrok ligt. Heeft je dierenarts gezegd dat het door de grasbrok komt?
Iedereen trekt natuurlijk voor zichzelf de conclusies die hij/zij wil trekken, maar als je gaat waarschuwen op een openbaar forum voor een bepaald product vind ik wel dat daar iets meer grond en argumentatie aan mag zitten.