Bo_Y schreef:Ik heb recent een slechte uitkomst gehad.
Pony had een peesschede ontsteking achter.
Na de 1e keer in spuiten kreeg die een drukplek van het verband met een ontsteking en 40 graden koorts. Daar hebben toen 10 dagen antibiotica, koortsremmers en pijnstillers voor gespoten. Toen nog een keer ingespoten. Dat hielp minimaal. Nog 2 behandelingen shockwave gedaan. Maar helaas bleef ze pijn houden en is
Ze na 4 maanden behandelen in geslapen.
Ze heeft tot laatste week steeds overdag alleen buiten gestaan in een kleine paddock en s’nachts op stal en de laatste week in haar groepje vriendjes op het gras.
Sterkte met je paard!
Feanyth schreef:Heel veel sterkte met je knapperd.
Mijn paard heeft afgelopen zomer een soortgelijke irritatie aan de peesschede in het voorbeen gehad. Rust periode en ontstekingsremmers ben ik nooit aan begonnen, maar direct gestart met een zeer intensieve laserbehandeling samen met mijn dierenarts. Tijdens de weken van behandelen alleen gestapt. Ook onder het zadel een rondje buiten op het vlakke asfalt.
Verder doe ik dagelijks 20 minuten koelen doormiddel van een legcooler. Is een singel met 4 slangen die je om de benen doet en die je kan aansluiten op de gewone slang. Hierdoor hoef je niet de hele tijd zelf de slang vast te houden en gebruik je net zoveel water voor 4 benen als je normaal voor 1 been zou doen. Ook nu na arbeid of een buitenrit doe ik die slangen om.
Deze combinatie heeft zeer goed aangeslagen bij haar en zit alweer op mijn oude niveau (z2) en meer met haar.
Natuurlijk ben ik chronisch huiverig en kijk ik het dagelijks angstvallig aan. Maar ze lijkt het goed te houden.
little_birdy schreef:Ik heb het even op Google opgezocht en ziet er zeker interessant uit .
Die ga ik onthouden.
Wel heel erg prijzig
Gebruikers op dit forum: GrapeshotBot, lonimma, minetje, SemrushBot en 26 bezoekers