lissisanne schreef:En hoe zit het dan met NMRPSjes of Amerikaanse mini's? Die hebben wel echt super kleine hoofdjes soms, met veel dish en een groot oog.
Vind het wel een interessante vraag
Esther schreef:Het komt ook bij paarden voor, niet zo snel bij shets, maar bij arabieren, minipaarden en welsh pony's.
https://www.caringvets.nl/statements/fokken-extreme-uiterlijke-kenmerken-paard/
Gloa schreef:Esther schreef:Het komt ook bij paarden voor, niet zo snel bij shets, maar bij arabieren, minipaarden en welsh pony's.
https://www.caringvets.nl/statements/fokken-extreme-uiterlijke-kenmerken-paard/
Maar dit zijn excessen. Dat praat het natuurlijk niet goed maar is in mijn ogen niet te vergelijken met de overige 99,99% van de dieren binnen dat ras.
Bij de extreem gefokte paarden zijn er gezondheidsproblemen. Maar die aantallen zijn zo klein dat ze niet in verhouding staan tot de kapot gefokte hondenrassen waar 99,99% ziek is ipv gezond.
Gebruikers op dit forum: Demix23, Dinges1982, robynlaura, vierspan en 6 bezoekers