iets anders dan daily plus/ wat helpt tegen schuren?

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
plutolover

Berichten: 11821
Geregistreerd: 30-07-04

iets anders dan daily plus/ wat helpt tegen schuren?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-06-20 07:42

Mijn oudere haflinger schuurt op de daily plus. Nu had ik een bijna volle zak daily plus lucerne gekregen en ik dacht kan ik dat mooi aan mijn 2 jarige haflinger geven.

Alleen begint hij nu ook te schuren (hij schuurde al wat in de opfok en toen kreeg hij geen lucerne)

mijn 2jarige staat nu sinds 2 weken in een hitactief stal en krijgt de equilin grow erbij en aangemeten kruiden om dit te mengen gebruik ik dan de lucerene van pavo.

Ik weet niet of hij nu meer schuurt van de lucerene of dat hij het al deed en hij hier meer schuur mogelijkheiden heeft. Hij schuurt niet tot bloedens toe en manen/straat blijven heel.

nu zoek ik iets anders waar ik de equilin grow en de kruiden mee kan mengen. iemand ervaringen met de hartog grasmix?

En wat kan er nog meer helpen tegen schuren?

pluisje88

Berichten: 8526
Geregistreerd: 22-05-07
Woonplaats: Ergens in de Achterhoek

Re: iets anders dan daily plus/ wat helpt tegen schuren?

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-06-20 07:50

Ik voer al jaren hartog grasmix. Zeer tevreden mee

rina

Berichten: 10147
Geregistreerd: 23-03-02
Woonplaats: Drenthe

Re: iets anders dan daily plus/ wat helpt tegen schuren?

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-06-20 08:56

Lucerne is voor mijn paarden ook te rijk (Quarter, Paint en ook Haf). Ik geef ook grasmix van Hartog. Of ze krijgen Wiesencobs van Marstall, maar dat moet je weken.