Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Autumnn schreef:Ik zou eerder denken dat het paard het paddockseizoen gewoon “niks aan vind” en het weideseizoen juist wel. Zou het niet perse in het voer zoeken
moorcats schreef:Er zit veel suiker in het gras momenteel door het weer met koude nachten, veel zon overdag, geen neerslag. Dat kan hem die energie geven. Gebruik van maken en flink laten werken om dat te verbranden, zodat hij het niet op kan slaan en dik wordt.
Biks voer je te weinig van om voldoende vitamines en mineralen binnen te krijgen
Die mineralenkoek en biks kan je beter vervangen door Vitalbix Daily Complete die heeft een suiker-zetmeelpercentage van totaal 5,8 %. De mineralenkoek 22%!
Van zon en warmte wordt hij hartstikke sloom en in de winter is hij weer veel frisser haha.
Die kijkt ook wat je paard aan werkt doet, hoe hij eruit ziet, etc. Dan heb je gelijk hulp en hoef je niet zelf te rekenen en te gokken. En niet elk paard heeft dezelfde behoeftes.