Ik was benieuwd of er meer mensen jepaardgezondenfit brokjes voeren? Na een meting door horsecomplete komt dit voer eruit. Dus ik heb brokjes besteld. De balancer plus. Kende het eigenlijk nog niet...
Hier doen ze het er alledrie al jaren goed op. Ik vind het tot nu toe de beste vitaminekorrel. Ik bedoel er zijn brokjes met iets minder suiker/zetmeel maar daar zitten dan soms ook weer veel minder van bepaalde mineralen in. Dat is die ene procent minder suiker niet waard.
Ik geef er wel nog lijnzaadolie bij, 30 ml per dag. En in de winter vit e van het merk chevivit, uit een bloedafname kwam bij mijn oudste namelijk een tekort daarin in de winter naar voren. In de zomer zit het in gras maar in de winter krijgen ze daar niet voldoende van binnen.
Ik heb gekozen voor de plus omdat dit natuurlijke selenium en vitamine e bevat en geen soja. Ben benieuwd hoe het bevalt.
GiGi_90
Berichten: 669
Geregistreerd: 14-12-05
Geplaatst: 19-05-20 12:14
Die van mij at het na een week al niet meer. Zodra deze brokjes door zijn voer waren gemengd liet hij het staan. Evenals de Marstall Force, al heeft die die wel langer gegeten. Ik voer nu al een hele tijd Pavo vital brokjes, deze kwamen bij de holistisch arts bij mij het beste uit de meting voor mijn pony. En tot dusver doet hij het hier super op. Ben erg benieuwd naar jouw ervaring. Het leek mij 1 van de betere vitaminebrokjes.. maarja als ponylief het niet eet heb je er niks aan haha.
Ik voer mijn merrie deze, al jaren. Komt ook elke keer als beste uit de test bij de holistisch arts. Bij mijn ruin niet, hij krijgt daarom Marstall Force.
Mijn merrie eet het goed, maar ik meng het altijd door haar andere voer.
Je zou nog kunnen proberen er slobber van te maken.
Als het pro plus is en je wil er vanaf, dan heb ik wel interesse.
Muze
Berichten: 6156
Geregistreerd: 24-04-20
Geplaatst door de TopicStarter: 14-06-20 09:21
Ik ga er maar een muesli doorgooien.: Het is de gewone balancer plus
Belmera
Berichten: 280
Geregistreerd: 27-01-09
Geplaatst: 14-06-20 09:22
Ik mengde de gewone balancer altijd met een handje luzerne. Nu op de nieuwe stal krijgt ze metazoa en die lust ze zo. Soms lastig die kieskeurige eters