Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
ingetje3012 schreef:Mijn paard heeft hoefkatrol klasse 3. Dus slechte straal. En bij warm weer boven de 25 graden loopt zo ook stijf. Soms onregelmatig in de draf. Dit komt omdat haar hoeven nu mega hard zijn en de soepelheid in haar hoeven weg is. Dus ik denk wel dat ze stijver kan zijn door het warme weer. Dat ze dan meer last heeft van haar artrose.
Melissa1996 schreef:Mijn paarden komen geen van alle op dit moment vrijwillig in beweging. Ze staan merendeel van dag stil onder/bij de sproeiers/hooibak. Vanochtend om 4u even beetje gestapt en ze zijn ook wat stijf/lui/beetje futloos.
Maar ik vind het niet zo gek met dit weer, kijk het even aan als die zich verder goed voelt/gedraagt. Morgen is alweer een stuk koeler.
Mocht je toch twijfelen kun je voor overleg alsnog even bellen met de DA