Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
Bellerise schreef:Hallo allemaal,
Ik post dit berichtje even omdat ik momenteel vrij radeloos ben.
5 jaar geleden is er bij ons thuis een merrieveulen geboren met veulenziekte (lees een heleboel opstartproblemen). Veulen was niet meer geschikt voor de sport maar hey het was een merrie. We konden met haar fokken!
Merrie heeft vorig jaar een gehandicapt veulen gegeven (veulen lag verkeerd waardoor het de achterbeentjes niet kon strekken). Merrie is dat jaar ook niet meer drachtig geworden (wel maar 1x kunnen proberen omwille van laat veulen).
Dit jaar opnieuw vol goede moed begonnen.
Merrie heeft bloedeitjes en wordt maar niet goed hengstig.
Ik heb de osteopaat 2jaar geleden al laten komen om haar volledig te checken (bekken zaten toen volledig vast). Dit jaar opnieuw laten controleren en alles prima.
Bloed laten trekken en dit was prima.
Hebben er nog mensen dit meegemaakt?
Ik heb bang dat als de merrie op natuurlijke wijze niet hengstig wordt er misschien toch een onderliggende oorzaak is wat me doet twijfelen of het wel aan te raden is nog met deze merrie te fokken.