Mijn paard heeft al tijden een klein hard plekje in de lendenen. Het zit aan de linkerkant, waardoor hij ook moeilijker lengtebuiging aanneemt naar rechts. Ik merk wel dat rijden hem goed doet, want na het rijden is het veel zachter dan ervoor. Maar sinds een paar dagen laat hij ook wat ongemak zien tijdens het poetsen op die plek. Dat was eerder niet.
Afgezien van de lengtebuiging heb ik verder geen klachten met rijden.
Ik masseer hem al met magnesiumolie, ik heb een Back on Track rugbeschermer die ik gebruik tijdens longeren en grondwerk. Die werkt wel als een tierelier trouwens, maar met rijden kan ik die niet gebruiken. Er zijn helaas volgens mij ook geen BoT-producten die op die plek komen die ik wel tijdens het rijden kan gebruiken.
Zijn er specifieke therapieën/behandelingen/oefeningen die hem zouden kunnen helpen? Hij is verder fijn en los in zijn spieren, het is puur dat kleine plekje.
Iemand ideeën?