
Ze zijn door de droogte van de afgelopen maanden zo hard geworden dat hij er last van begint te krijgen.
Mijn smid zegt dat het hoog tijd wordt om ze soepeler te krijgen. Ik ben nu al 3 weken dagelijks 2-3x aan het afspuiten met water. Elke dag olie erop en zelfs 's nachts een soort van verbandje rond de kroonrand gedrenkt in olie.
Helaas er weinig tot geen resultaat mee geboekt. Modder zou het beste zijn, maar is niet voorhanden zolang er geen regen komt (kan ik op stal ook niet even fabriceren (pensionstal) ).
Iemand huis/tuin/keuken tips? Of een product wat echt goed resultaat geeft? Ik las over rain maker van Farnam heel goede reviews, wilde dat bestellen, maar enkel als het echt resultaat geeft...heb nu al een verzameling olie staan om jaloers op te worden als frituur
