RosaLisa schreef:Toen wij onze pony gingen halen moesten we een pony erbij even oppikken en afzetten op onze vorige stalling. Zag er gezond uit maar de vrouw kon niet goed overweg met de pony vandaar dat hij wegging. Nu 2 maanden laten is de pony zo ziek en verzwakt en mager dat de vorige eigenaar hem terug wil om hem weer op te lappen en naar een opvang te brengen.
Ik geef haar groot gelijk.
Maar nu wilt ze dat natuurlijk niet doen. Die pony als dit zo doorgaat gaat echt dood.
Wat kunnen we doen.
Paspoort heeft ze ook maar denk niet dat ze hem al op dr naam heb gezet.
( ze heeft me ook geapt hiervoor met een heel ander verhaal en ik heb daarop gereageerd) nu blijkt dat helemaal niet waar te zijn en heeft ze mijn pony ook niks te eten gegeven en blijkt hij ontsnapt te zijn geweest en daar heeft ze niks over gezegt. En daar heeft die vorige eigenaar gelukkig dus filmpjes van. Ze speelt een raar spelletje die vrouw van die stal. En haar ponys zien er allemaal super uit ?
Kun je de situatie (en dan in het bijzonder de dikgedrukte stukken van je post) niet wat verduidelijken? Het is een beetje (erg) warrig zo.