Hmm, kijk daar had ik nog nooit van gehoord. Bedankt bokt!
Sudocreme was dus een goede zet, dat zal ik een tijd blijven smeren zodat ik de korstjes er uit kan halen.
Ik zal eens met de boer overleggen. Ze krijgt idd voordroog en 's avonds wat krachtvoer. Ze is ook drachtig dus ik zal even moeten kijken wat dat doet als ze mindert in krachtvoer of overschakelt naar hooi.
8nnemiek schreef:Vaak zie je dit soort rasp bij paarden die ook wat last hebben van mijt en/of CPL. Ik zou me dus op internet even inlezen zodat je mijten en CPL kan herkennen en eventueel op tijd kan behandelen. CPL is vooral te herkennen aan een rimpel in de kootholte, daar begint het meestal mee. Mijten zijn vooral te herkennen aan het stampen met de benen op de grond of knagen aan de sokken.
CPL zal ik me eens op in gaan lezen. Heb er wel eerder van gehoord in combi met koudbloedrassen maar aangezien ik daar eerder niet mee te maken had heeft het mij nooit echt geïnteresseerd
Stampen doet ze soms maar dat vind ik eerder op ongeduld lijken. Ze doet het namelijk alleen als ik uit zicht ben zodra ze vaststaat op de poetsplaats. Wel iets om in de gaten te houden.
ellepel schreef:Wel slim om uit te vinden of deze plek het gevolg is van een overactive talgklier die ook bij sokkenpaarden vaak voorkomt of dat er een andere oorzaak achter zit
Hoe zou ik dat het makkelijkst doen?