Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Lennox schreef:Hier werkt een graasmasker op de wei. Dan wordt de voedselinname beperkt. Ideaal is het niet maar de mijne barstte ook bijna uit haar voegen en dan is het toch keuzes maken. Grazen doen ze wel. Ik zou geen pulp bijvoeren, dat is juist ook een dikmaker.
Blon_D schreef:Lennox schreef:Hier werkt een graasmasker op de wei. Dan wordt de voedselinname beperkt. Ideaal is het niet maar de mijne barstte ook bijna uit haar voegen en dan is het toch keuzes maken. Grazen doen ze wel. Ik zou geen pulp bijvoeren, dat is juist ook een dikmaker.
Ik heb idd al eerder naar een graasmasker gekeken maar vrees dat hij dat ding snel sloopt danwel afheeft. Hij maakt ook zijn staldeur los en heeft andere handigheidjes.
Blon_D schreef:Lennox schreef:
Hij heeft vrij natte mest dus ik denk dat het met name door het gras komt dat hij dikker word
De rest loopt overdag op een Paddock Paradise maar dat is voor hem alleen in de winter geschikt. Op de tracks staat nu op div. plekken nog heel kort gras en ook dat is zomers teveel gebleken voor hem. Daarnaast krijgt hij nog een vitamine, mineralenpoeder wat ik door een klein beetje bietenpulp geef.