Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Geryon schreef:Ik zou foto's laten maken en met die foto's gaan naar een bekapper die veel ervaring heeft met hoefbevangen paarden. Goed bekappen is key hierin. En paard nooit meer op het gras zetten.
. Ze moest zoiezo minder eten ivm over gewicht en op stal zetten vond ik geen optie ivm dat ze nu lekker in de natte modder staat en beweging de door bloeding bevorderd. Wil het liefst ook geen beslag ze loopt al 10 jaar op blote voeten maar ze heeft zoveel pijn dat ik dit ook niet aan kan zien.. Renee_S schreef:Ijzers kunnen juist de zool ontlasten is mijn ervaring. In spanje waar ik gewerkt heb kregen de paarden die gevoelig waren voor HB altijd ijzers met een siliconenlaag er tussen voor extra drukverdeling. Heb er zo geen foto van, kan wel eens een voorbeeldje zoeken
Edit: zo zag het er ongeveer uit
[ [url=m/7gh0zV.jpg]Afbeelding[/url] ]
Joolien schreef:Ik was wel benieuwd hoe het gaat? Als me wil weten of t nog paardwaardig is en hoe je het beste de hoeven kunt behandelen, kun je bijna niet zonder foto's.