Ik heb een jaarling shetje op het oog, een hele knappe dame
met mooie afstamming.Woensdag ga ik voor het eerst bij haar kijken, dus er is nog helemaal niets vast etc, maar ben me natuurlijk wel aan het oriënteren, omdat een jaarling heel anders is dan een volwassen paard.
Stel dat het wat wordt en ik koop haar, dan is het de bedoeling dat ze 24/7 op de wei gaat met maatjes, op stal staat een twenter, verschillende veulens, een jaarling en uiteraard nog een hoop volwassen paarden.
Nou is het wel de bedoeling om af en toe een wandelingetje te maken. Mijn vraag is: hoe veel keer per week/maand kan je dit doen en hoelang duurt zo'n wandeling in het begin?
Ik wil wel duidelijk maken dat het echt niet de bedoeling is om dit vaak te doen, want ik wil haar uiteraard niet overbelasten of 'verpesten'.
Alvast bedankt
