Mando schreef:Ja het kan maar wel op een kaal stukje zeg maar.
Ik hoef hem niet in het volle hoge gras te zetten maar als zijn voorgangers het al afgesnaaid hebben kan hij erop.
Daarbij begin ik in maart met Gluco balance van phytonics als supplement toe te voegen aan zijn voer en dat werkt voor hem prima.
In de zomer staat hij gewoon van 8 tot 8 op het land
Ik denk juist dat de mijne het goed doet op de wei omdat ze op gewoon gras staat.Juist heel kort gras is stress gras en bevat veel suikers.Voordat ik een nieuwe wei opendoet check ik altijd het fructaan index ,als die hoog is gaan ze later op de dag op de wei en krijgen ze wat extra hooi.
Maar ik denk idd dat je vooral moet kijken waar jou paard het goed op doet .De mijne begon bv in een kale paddock gaten te graven en zand te eten dat vond ik nog kwalijker als het gras.Enn doordat ze altijd op de wei staat doseert ze beter.Ik zie ze regelmatig rusten.