De foto's zijn van z'n benen het viel daar nog wel mee het was vandaag was het veel erger.


Hebben jullie nog suggesties of tips wat ik er aan kan doen.
Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola


keona schreef:Pulp voeren heel goed voor de darmen.mijn pony heeft dit ook en doir pulp voeren verdwijnt het.succes
Vala schreef:al geprobeerd geen succes.Kabayo schreef:Het spijt mij maar ik had de slappe lach na 3 zinnen haha
De staart insprayen met antiklit zodat er geen vuil aan blijft plakken? Mijn pony's zijn ook vaak erg vies maar ik was ze regelmatig aan de achterzijde
Staart is ingespray met anti klit. Maar het probleem is ook niet dat ie vies is maar er komt vocht mee naar buiten waardoor het zo vies wordt.
Misschien een virusje onder de leden? Geen koorts of lusteloos?
Sjolvir schreef:Zie een deken, een deken zonder staartflap of eentje die net iets te klein is zonder staartflap geeft dan wel geen verbetering van de mest, maar vaak kunnen ze dan wel hun staart beter optillen scheelt viezigheid op de benen.