Ik heb een Fries met eczeem Helaas valt ze er ook bij af! Ze staat 24.7 op de wei heb al een wormenkuur gegeven Ze krijg nu pavo nature best halve kilo ze doet 3 x in de week lichte beweging krijg wat groente erbij Iemand enig idee wat ik kan voeren? Om der een beetje bij kan komen kwa gewicht? Geen commentaar graag!
Speedibeet van Pavo..... En als ze het niet lust een klein beetje slobber er door voor de smaak.
Otte001
Berichten: 107
Geregistreerd: 27-02-11
Geplaatst: 23-06-16 18:46
Staat er lang gras op de weide of vooral kortgelopen - alles opgegeten gras? Want dan moet ze inderdaad hooi bij. Is er genoeg gras en je weet zeker dat ze niet ziek is en geen wormen heeft en de tanden nog niet zolang geleden zijn gedaan dan zou je nog wat extra kunnen voeren. Maar is een beetje moeilijk zeggen zonder de merrie te zien. Misschien een foto van de merrie met voor het gewichtsverlies en nu?
Wenske26
Berichten: 8
Geregistreerd: 28-04-16
Geplaatst door de TopicStarter: 23-06-16 20:35
Hoe krijg ik er een foto op? Geen idee hoe ik dat moe doen?
Bloedje trekken door veearts, testen op (bloed)wormen, tekorten en eventueel een paar ziektes. Dan weet je beter waar je moet zoeken. Vermagert het andere paard ook?