Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Peppertree schreef:Wat lastig! Even voor de volledigheid, want ik lees dat ze rondom gekeurd is. Zijn daarbij de halswervels en de rug ook op de foto gezet?

Wel voldoende ruimte om te lopen? En geen zand in darmen waardoor ze voeding minder opneemt? 
rox_en_wilvy schreef:http://Www.happyatlete.nl deze masseurs werken met een bepaalde methode die voor mijn paard heel goed werken, mijn merrie heeft van haar eigen een hoge spiertonus.
? Ben op mijn werk dus ga straks de site lezen! 
http://www.reumafonds.nl/informatie-voor-doelgroepen/patienten/vormen-van-reuma/hypermobiliteitCitaat:Als u hypermobiel bent, zijn uw banden en pezen te soepel. Uw gewrichten krijgen daardoor niet genoeg steun en worden te beweeglijk.
U hoeft hier geen last van te hebben, maar het is wel mogelijk dat u pijn krijgt aan uw spieren of gewrichten. Ook kunnen uw spieren sneller overbelast raken doordat zij het gebrek aan stabiliteit in het gewricht gaan compenseren.

x_tico schreef:rox_en_wilvy schreef:http://Www.happyatlete.nl deze masseurs werken met een bepaalde methode die voor mijn paard heel goed werken, mijn merrie heeft van haar eigen een hoge spiertonus.
En wat voor methode is hier anders aan dan een normale fysio? Ben op mijn werk dus ga straks de site lezen!