Heeft iemand ervaringen met te hoog ijzer in het bloed paard

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Madeliefjes
Berichten: 1099
Geregistreerd: 17-09-06

Heeft iemand ervaringen met te hoog ijzer in het bloed paard

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-12-15 00:25

Is er iemand die ervaringen heeft bij zijn paard met een te hoog ijzer gehalte in het bloed? Vanwege welke klachten is het paard onderzocht en welke aanpak volgde hierop? Graag zou ik hier meer over willen weten vanwege mijn eigen paard. Ze heeft al jaren vage, onverklaarbare klachten en nu is er bij het bloedprikken een te hoog ijzergehalte uit gekomen. Graag hoor ik jullie ervaringen hiermee.

Wesco

Berichten: 5084
Geregistreerd: 22-11-03
Woonplaats: In het midden van het land of het zuiden

Re: Heeft iemand ervaringen met te hoog ijzer in het bloed paard

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-12-15 00:59


Madeliefjes
Berichten: 1099
Geregistreerd: 17-09-06

Re: Heeft iemand ervaringen met te hoog ijzer in het bloed paard

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-12-15 01:12

Ja inderdaad. Dat is helaas bij ons buurtdorp. In mijn geval is er ergens een andere oorzaak geweest voor teveel ijzer opname. Daarom wil ik ook graag weten hoe mensen er mee om gaan als er een te hoog ijzer is vastgesteld.

HannahFrouk

Berichten: 3879
Geregistreerd: 29-01-04
Woonplaats: Apeldoorn

Re: Heeft iemand ervaringen met te hoog ijzer in het bloed paard

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-12-15 20:31

Er zijn dacht ik wel supplementen die ijzer kunnen binden (ik ken het wel bij mensen, maar dan komt het niet door het drinken van ijzerrijk water). Ik weet alleen uit mijn hoofd even niet welke (zou wel voor je kunnen informeren als je wilt).