Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Thanks!!
] en zij denkt dat zijn hoeven nog erg zullen veranderen

mirgino schreef:Cavallo heeft hij 2 soorten aangehad die beide draaiden op het linker been, zijn hoef heeft aan de binnenkant een deuk dus helaas vallen deze af.
de bekapster had het ook over Floating boots deze kan je 1x verwarmen en op maat maken en idd met pad erin voor zijn artrose
ik vind ze foei lelijk....
ze zei dat het beste dan de doorzichtige is dan kan j3 zien of de hoef mooi aansluit
mijn paard heeft nu 11xcm breed en 13cm lang
maar zal nog veranderen als je de foto van zijn voeten in 2009 ziet, toen had hij nog nooit ijzers onder gehad.
oh ja, ik rij best veel op de weg ,maar probeer wel waar het kan de berm op te zoeken

) doen om extra zachtheid te geven. En je kan ze ook per stuk kopen, dus 2 verschillende maten is ook mogelijk. mirgino schreef:ik denk dat bij mijn paard ook de artrose linksvoor door ijzers gekomen is , rechtsvoor zat een chip van 8mm die daar artrose veroorzaakt heeft
tja en over de peesblessures heb ik het maar niet....
vanmiddag stukje over de busbaan gelopen in het begin kort maar eenmaal opgewarmd [ terugweg] liep hij stuk ruimer
hij is ook toontreder daar ben ik banger voor ,dat hij zijn voeten aan de buitenkant helemaal weg slijt
Arabesk heb je de foto`s bekeken die ik gestuurd heb?
Cowgirl schreef:Geef je ook een supplement voor de artrose?
Mijn oudje (24) heeft ook wat artrose in zijn lijf en ik geef nu sinds een weekje weer glucosamine van Horseflex bij en vooral met het gaan liggen zie ik al verbetering.
Kwa beweging moet hij idd altijd eerst warm lopen en hij sleept wat meer met zijn achterbenen, vooral links achter.
Lelijkheid moet je niet naar kijken. Ze moeten functioneel zijn en voorjezelf makkelijk aan en uit te trekken.
Welke heb je van Cavallo geprobeerd?
Ik denk dat je op termijn wel weer een nieuwe set moet omdat de voeten wel gaan veranderen. Ze zullen wat ronder worden.