Onderstaande een foto van hoe ze er nu uit ziet:
Ik zal morgen nog even betere foto's maken

En een foto van haar afgelopen zomer:

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola


Nee, zonder gekheid...ik zou gebruik maken van die gratis test. Waratje schreef:Ik zie niet direct reden om PPID te vermoeden. Wel is je pony te dik, dus bijvoeren naast ruwvoer zou ik zeker niet doen.
m1992 schreef:Waratje schreef:Ik zie niet direct reden om PPID te vermoeden. Wel is je pony te dik, dus bijvoeren naast ruwvoer zou ik zeker niet doen.
Dat zie je helaas verkeerd, wellicht vertekenen de foto's, de pony is iets te mager momenteel. Dit zie je niet door haar vacht maar voel je wel goed. Ik zal morgen na het scheren wel een fotootje plaatsen.
van_flipsen schreef:Onze shetlandmerrie van 8 jaar heeft dezelfde verschijnselen. Wij hebben haar laten testen. (de test is gratis tot eind oktober, voor het afnemen van het bloed moet je betalen). Binnen 2 dagen hadden wij de uitslag. De merrie heeft een zeer lichte verhoging van ACTH ten opzichte van de norm. Op dit moment wordt nog geen medicatie geadviseerd. Over een aantal maanden laten wij haar weer testen. Door te testen weet je tenminste waar je aan toe bent.
Waratje schreef:m1992 schreef:
Dat zie je helaas verkeerd, wellicht vertekenen de foto's, de pony is iets te mager momenteel. Dit zie je niet door haar vacht maar voel je wel goed. Ik zal morgen na het scheren wel een fotootje plaatsen.
Op de zomerfoto's is ze in ieder geval ruim te dik en op je foto van nu zie ik niet echt reden om aan te nemen dat ze is ingevallen. Scheren lijkt me op zich wel een goed plan als ze 's nachts op stal staat met die vacht. Shetten hebben gewoon een flinke vacht, de shetten bij ons op stal hebben dat ook, hoort bij het ras.
Foto van na het scheren lijkt me informatief.
tanden zijn prima trouwens.