Van de week heb ik een liksteen van likit gekocht en begin toch echt te twijfelen over de kwaliteit. Ik heb degene met de smaak kaneel. Een deel Is bruin en heeft echt de structuur van een liksteen. De andere helft Is wit en Is best zacht met mijn nagels haal je het er zo uit en dan Is het heel makkelijk in te drukken. Is dit normaal of is de steen niet meer goed. De houdsbaarheidsdatum Is tot sept 2015. Dus zou ik heb tot 1 oktober kunnen gebruiken. Wie kan mij helpen ?
Nee was zo toen ik heb openmaakte. De laatste tijd in het buiten erg vochtig misschien is dat het. Maar het Is een steen voor in een houden ( bal). Ik geef het uit het bakje even aan de pony.
Nee, dit is niet normaal. Ik heb al meerdere likstenen van likit gehad (maar dan de appel smaak) en nog nog nooit tegengekomen dat er 1 kant anders is.
Zal straks kijken of ik een foto kan maken. Dan Is het beter te beoordelen. Maar wat zouden jullie hier mee doen ? Wel aan de pony geven ? Terug naar de winkel en of likit berichten hierover ? Mijn pony heeft al wel aan de steen gelikt en nergens last van gehad
melanietje14
Berichten: 411
Geregistreerd: 17-07-13
Geplaatst door de TopicStarter: 18-08-15 11:49
Dit is de steen waar ik het over heb. Heb degene waar ik hem bij kocht erover geïnformeerd maar nog geen reactie gehad. Ik hoop dat jullie me nu al kunnen helpen.